Seven Hills Hotel Turkey, hotel at istanbul sultanahmet

Seven Hills Otel, Sultanahmet İstanbul Lüks Butik Otel

İstanbul Tarihi Yarımada’nın en kaliteli butik oteli olan Seven Hills Hotel, Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan dünya kenti İstanbul’un dünya uygarlıklarına başkentlik yapmış tarihi yarımadası olan Sultanahmet’te, Roma’nın eşsiz eseri Ayasofya ile Osmanlı mirası Mavi Çinili Camii’nin (Sultanahmet Camii) ortasında konumlanmıştır. 

Türk ve yabancı misafirlerin İstanbul’da en çok tercih ettikleri butik otellerden bir tanesi olan, üstün hizmet kalitesi, kurumsal kültürü ve kişisel konukseverliği sayesinde tarihi yarımadada bir ekol ve gelenek haline gelen Seven Hills gerçek bir “Business & Leisure Boutique Hotel” hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. 

Seven Hills Otel gücünü, ekol olma yolunda heyecanla çalışan bir ekipten almaktadır. Açık vizyonu ile dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Seven Hills Hotel ekibi, konaklama ve ağırlama sektöründe çağdaş bir bakış açısının yanı sıra “Misafir Odaklı “hizmet anlayışını da sürekli otel içi eğitimlerle geliştirmektedir.


GERÇEK TÜRK MİSAFİRLİĞİ
Misafirlerimiz otelimizde kalışlarının ardından hiç unutmayacakları hatıralarla evlerine dönecekler. Şehrin en önemli tarihi mekânlarına sadece birkaç dakika mesafede olan Seven Hills İstanbul konumu ve iç mimari özellikleriyle size huzurlu bir ortam vadediyor ve ayrıca misafirlerine birçok hizmeti bir arada sunuyor. Seven Hills İstanbul personeli olarak siz misafirlerimizi ağırladığımız süre içinde taleplerinize cevap vermek için tüm gayretimizle hizmetinizde olacağız.